Skuteczne narzędzia promocji i sprzedaży
SALESmanago
marketing automation


Pozyskanie każdego klienta na stronie kosztuje, więc nie pozwól na to by potencjalni klienci wychodzili ze strony nie podejmując żadnej oczekiwanej akcji! Zleć nam obsługę SALESmanago a my zrealizujemy wielkie zadanie jakim jest zainteresowanie i zaangażowanie każdego kto odwiedza twoją stronę do pozostanie na niej i wejście w interakcję z narzędziami sprzedażowymi, które poprawią komunikację z klientem w taki sposób aby dostarczyć mu wiedzy i doświadczenia prowadząc indywidualną ścieżką do realizacji zakupu.

Uruchomimy narzędzia marketingowe i sprzedażowe, które zachęcą klientów do działania i realizacji celów jak sprzedaż czy zamówienie usługi. Zainteresujemy odwiedzających stronę twoją ofertą i zmienimy ich w klientów.

Czy analizowałeś poniższe dane „kto kupuje” u siebie na stronie i w twojej firmie?

 • 65% zysków jest generowanych przez 25% najwierniejszych klientów
 • od 60% do 80% klientów deklarujących zadowolenie z zakupów nie wraca więcej do firmy
 • wzrost retencji klientów o 5% oznacza zwiększenie dochodów nawet o 25-95%

 

Poznaj skuteczne narzędzia SALESmanago marketing automation dla sklepów i usług, sektora e-commerce, B2B i B2C.

Zobacz jak Agencja Interaktywna SEM Media wspiera firmy w sprzedaży i realizacji postawionych celów biznesowych. Przygotowujemy strategię i prowadzimy skuteczne działania marketingowe wspierające sprzedaż. Realizujemy cele firm związane z większym zaangażowaniem klientów w procesy zakupowe i lepsze poznanie twojej firmy. Wytaczamy właściwy kierunek zwiększenia sprzedaży i rozwoju każdej firmy. Zaczynając od wygenerowania ruchu najwyższej jakości do utrzymanie klienta na stronie ze spersonalizowaną komunikacją i nauką ofertową po pielęgnację klientów po sprzedaży tak aby kupowali dalej. Ponieważ najbardziej wartościowi klienci to ci którzy do nas wracają na kolejne zakupy. Narzędzia wybieramy w zależności od profilu firmy jak i stawianych celów biznesowych. Skontaktuj się z nami a my przygotujemy skuteczną strategię działania dla Twojej firmy.

Poniżej wymieniamy cztery elementy naszych strategii rozwoju opracowywanych dla naszych klientów. Sprawiają one, że platforma marketing automation staje się słusznym wyborem nie tylko dla każdego e-commerce ale również dla B2B i B2C. Są to:

Profilowanie – zamiast jednakowo traktować wszystkich użytkowników, których posiadasz w swojej bazie kontaktów, identyfikuj ich podobieństwa i ich różnice w celu segmentacji i dalszej personalizacji.

Personalizacja – dostosowanie oferty i komunikacji do każdego klienta indywidualnie, w zależności od jego potrzeb, dokonanych transakcji, preferencji i zainteresowań, w celu dostarczenia najlepiej dopasowanej oferty. 75% klientów chętniej dokona zakupu w sklepie, którego oferta jest spersonalizowana zgodnie z ich indywidualnymi preferencjami.

Rekomendacje – sugerowanie produktów, które mogą najbardziej zainteresować użytkowników i mają największą szansę na zakup, na podstawie produktów, którymi klienci interesowali się wcześniej bądź je zakupili, a także produktów, które wybierali klienci podobni do nich.
Wizyty, podczas których użytkownik kliknął w rekomendację stanowią zaledwie 7% całkowitego ruchu w witrynie, jednak są odpowiedzialne za 24% zamówień i 26% przychodów.

Omnichannel integracja wszystkich punktów styku i kanałów komunikacji, w celu skutecznego pozyskiwania danych klientów oraz płynnej, spójnej i komplementarnej komunikacji. Klienci reagujący na kampanie w co najmniej 3 kanałach wydają średnio o 13% więcej na zamówienia, niż klienci reagujący na kampanie tylko w jednym kanale.

 

Współczesny marketing automation jest o krok przed klientem

Współczesny Marketing Automation przewiduje zachowania klientów wie, kiedy wrócą do sklepu oraz kiedy go opuszczą, wskazuje półkę z produktami, które najprawdopodobniej zostaną zakupione, a także jest w stanie powiedzieć, jak długo klienci pozostaną u Ciebie i ile w tym czasie wydadzą.

 

Realne osiągalne wyniki marketingowe i sprzedażowe jakie osiągamy w SALESmanago i po optymalizacji OPTIPower

 

 • 12%-25% przychodów w sklepach on-line generowanych dzięki SALESmanago
 • 70% większa retencja klientów
 • 5,45% odzyskanych porzuconych koszyków, w porównaniu do średniej rynkowej równej 1,6%
 • o 223% wyższy CTR i o 150% wyższa konwersja strony

 

SALESmanago to kompleksowe oprogramowanie nowej generacji do automatyzacji marketingu wykorzystywane przez działy marketingu i sprzedaży w ponad 2000 firm każdej wielkości. SALESmanago rozpoznaje użytkowników odwiedzających Twoją stronę, analizuje ich zachowanie online a w sklepach internetowych dostarcza spersonalizowanych doświadczeń zakupowych i mierzy oraz zbiera dane na temat dokonywanych transakcji. Na podstawie tych informacji buduje kompletny i indywidualny profil klienta. Informacje te są przetwarzane przez algorytmy systemu Machine Learning & AI, aby dostarczyć w pełni spersonalizowane oferty i zapewnić klientowi unikalne doświadczenie w odpowiednim czasie na każdym kanale marketingowym.

 

 • w 75% przypadków zwrot z inwestycji we wdrożenie marketing automation firmy SALESmanago następuje max po 12 miesiącach a w 44% procentach już po 6 miesiącach.
 • Automatyzacja zarządzania leadami pozwala na wzrost o 10% zysku już po 6-9 miesiącach od wdrożenia.
 • 78% skutecznych marketerów uważa, że najważniejszym czynnikiem zwiększającym przychód jest marketing automation.
 • 77% szefów marketingu w największych przedsiębiorstwach na świecie wskazuje możliwość wzrostu przychodów jako najważniejszą zaletę automatyzacji marketingu.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany zleceniem Agencji Interaktywnej SEM Media obsługę SALESmanago i podniesieniem wskaźnika skuteczności OPTIPower w twoich działaniach reklamowych i sprzedażowych to nie odkładaj tej decyzji.

 

Skontaktuj się z nami i zleć nam usługę SALESmanago. Wypełnij i wyślij poniższy formularz.