Nawiąż z nami kontakt i zleć nam usługę optymalizacji marketingu i reklamy wraz ze wsparciem sprzedaży twoich produktów lub usług


Jesteś na stronie gdzie w łatwy i wygodny sposób nawiążesz z nami kontakt. Zrobiłeś już pierwszy krok. To bardzo dobra decyzja. Oznacza to, że jesteś gotowy i widzisz konieczność optymalizacji działań marketingowe w tym reklamowych w swojej firmie do poprawy sprzedaży.


Aby nawiązać z nami kontakt najlepiej wypełnij i wyślij formularz po lewej stronie lub ten znajdujący się na dole.


Pamiętaj, że Audyt twojego konta Google Ads zrobimy gratis przy zamówieniu usługi na 12 miesięcy. Dodatkowo przy umowie na 12 miesięcy pierwszy miesiąc usługi również bezpłatnie.

 

Cennik usług:

Pełna obsługa reklamowa w Google Ads, Facebook Ads i SALESmanago wraz z optymalizacją OPTIPower to koszt miesięczny od 1950 zł. netto + budżety reklam i licencje w SALESmanago (budżety i licencje do ustalenia).

Cena usługi dla pojedynczego medium reklamowego takiego jak Google Ads czy Facebook Ads od 350 zł netto miesięcznie za jedną kampanie + budżet reklam (kampania może być jedna lub więcej i ustalimy to wspólnie po poznaniu oferty i potrzeb reklamowych. Przy większej ilości kampanii rabaty!).

Cena prowadzania usługi w SALESmanago od 700 zł netto miesięcznie (pakiet podstawowy) + licencja (wybór licencji do ustalenia)

Wypełnij formularz i zostaw nam dane do kontaktu oraz adres strony internetowej którą mamy reklamować. Przeanalizujemy Twój biznes i odezwiemy się z gotową propozycją. Jeżeli jednak chcesz nam zlecić obsługę wybranego medium reklamowego bez opracowywanie indywidualnej strategii zaznacz poniżej odpowiednia okna.

 

Wiemy więcej – Działamy skuteczniej