Nawiąż z nami kontakt i zleć nam usługę optymalizacji marketingu i reklamy wraz ze wsparciem sprzedaży twoich produktów lub usług


Jesteś na stronie gdzie w łatwy i wygodny sposób nawiążesz z nami kontakt. Zrobiłeś już pierwszy krok. To bardzo dobra decyzja. Oznacza to, że jesteś gotowy i widzisz konieczność optymalizacji działań marketingowe w tym reklamowych w swojej firmie do poprawy sprzedaży.


Aby nawiązać z nami kontakt najlepiej wypełnij i wyślij formularz po lewej stronie lub ten znajdujący się na dole.

Pamiętaj, że Audyt twojego konta Google Ads zrobimy gratis przy zamówieniu usługi na 12 miesięcy.

.

Cennik usług:

Pełna obsługa reklamowa w Google Ads, Facebook Ads i SALESmanago wraz z optymalizacją OPTIPower to koszt miesięczny od 1950 zł. netto + budżety reklam i licencje w SALESmanago (budżety i licencje do ustalenia).
Cena usługi dla pojedynczego medium reklamowego takiego jak Google Ads czy Facebook Ads od 350 zł netto miesięcznie za jedną kampanie + budżet reklam (kampania może być jedna lub więcej i ustalimy to wspólnie po poznaniu oferty i potrzeb reklamowych. Przy większej ilości kampanii rabaty!).
Cena prowadzania usługi w SALESmanago od 700 zł netto miesięcznie (pakiet podstawowy) + licencja (wybór licencji do ustalenia)

Wypełnij formularz i zostaw nam dane do kontaktu oraz adres strony internetowej którą mamy reklamować. Przeanalizujemy Twój biznes i odezwiemy się z gotową propozycją. Jeżeli jednak chcesz nam zlecić obsługę wybranego medium reklamowego bez opracowywanie indywidualnej strategii zaznacz poniżej odpowiednia okna.

 

WIEMY WIĘCEJ – DZIAŁAMY SKUTECZNIEJ