Skuteczna reklama Google Ads/Adwords

Mamy 12 letnie doświadczenie w  reklamach Google Ads, ekspercką wiedzę, najwyższe kompetencje i tysiące przeprowadzonych akcji reklamowych dla wielu znanych i cenionych firm. To doświadczenie zbudowało grono klientów, które jest z nami od wielu lat. W Google Ads zapewniamy ruch najwyższej jakości. Eliminujemy kliknięcia generujące koszty bez szansy na realizację konwersji czy kontakt z firmą. Zleć nam usługę Google Ads – Zyskasz więcej, płacąc mniej.

Zapewniamy ruch najwyższej jakości i wzrost sprzedaży

Czy zwracacie uwagę na jakość pozyskiwanych wejść na waszą stronę? Czy patrzycie na CTR, współczynnik odrzuceń i czas spędzony na stronie i inne ważne dane? Czy analizujecie ruch pozyskany z Google Ads i oceniałeś pod kątem kto klikał i kupił, jak się zachowywał na stronie i czy wraca na kolejne wizyty i zakupy? No i czy warto było zapłacić za te setki czy tysiące kliknięć skoro nie przekłada się to na sprzedaż czy realizację celu reklamy Google Ads?

Agencja Interaktywna SEM Media jest Partnerem Google i specjalizuje się w reklamie Google Ads od dwunastu lat. Przeprowadziliśmy setki akcji reklamowych i mamy ogromne doświadczenie, które wykorzystujemy w pracy dla wielu znanych i cenionych firm. Zapewniamy zaangażowanie, know-how oraz ruch najwyższej jakości przy optymalnych kosztach.

 

Nie płać więcej za kliknięcia, które nigdy nie przełożą się na sprzedaż czy zainteresowanie twoją ofertą! Zleć obsługę Google Ads ekspertom i mierz wskaźnik skuteczności reklamy i sprzedaży OPTIPower

 

Wskaźnik skuteczności OPTIPower dla działań reklamowych w Google Ads wzrósł średnio o 23% u naszych klientów!

 

Poniżej kilka danych potwierdzających naszą skuteczność
w pozyskiwaniu ruchu najwyższej jakości w najlepszej cenie:

 

CTR: 9,81%

Śr. CPC: 0,98

Średnia pozycja: 1,9

Współczynnik odrzuceń: 37,93%

Udział w wyświetleniach: 81,67%

 

WIEMY WIĘCEJ, DZIAŁAMY SKUTECZNIEJ

 

Poniżej przedstawiamy listę wybranych celów, jakie realizujemy reklamami Google Ads:

 

Wzrost sprzedaży

Zwiększamy sprzedaż w sklepie internetowym i stacjonarnym, w aplikacji i przez telefon. Zwiększamy sprzedaż produktów ale również oferowanych usług.

Pozyskiwanie potencjalnych klientów

Skierujemy reklamy do grupy docelowej do osób z największym prawdopodobieństwem zakupu. Przedstawimy ofertę z jej mocnymi stronami tak aby zachęcić użytkowników do działania i generowania konwersji.

Wizyty w twojej witrynie. Ruch najwyższej jakości

Sprawimy, by Twoją witrynę odwiedzały odpowiednie osoby, tak by ruch na stronie był najwyższej jakości i przekładał się na większe zainteresowanie ofertą oraz zakupem i zaangażowaniem.

Wzrost zainteresowania zakupem

Zaprezentujemy ofertę w atrakcyjny i rzetelny sposób na każdym etapie procesu zakupowego tak aby nowi czy niezdecydowani użytkownicy strony zainteresowali się i zapoznali z proponowaną ofertą. Zwiększymy zainteresowanie nowych i niezdecydowanych użytkowników do zapoznania się z Twoimi produktami i usługami przedstawiając je w interesujący sposób.

Budowanie świadomości

Twój produkt jest nowy i chcesz zbudować świadomość jego mocnych stron i poinformować o tym potencjalnych przyszłych klientów? Nasze reklamy uświadomią grupie docelowej istnienie twojego produktu i potrzeb jakie zaspokoją. Dotrzemy z przekazem do szerokiego kręgu odbiorców i z maksymalizujemy ekspozycję reklam tak by budować świadomość twoich produktów lub usług.

Promocja aplikacji

Zwiększ liczbę instalacji aplikacji i interakcji z nią.  Propozycja dla firm, chcących promować własną aplikację.

 

Cennik usługi Google Ads

Koszt prowadzenia jednej kampanii w Google Ads to tylko 250 zł netto miesięcznie.
Dodatkowo przy umowach na 12 miesięcy:

Pierwszy miesiąc usługi bezpłatnie!
Audyt istniejącego konta Google Ads bezpłatnie!

Jeżeli jesteś zainteresowany zleceniem Agencji Interaktywnej SEM Media obsługi reklamy Google Ads i podniesieniem wskaźnika skuteczności OPTIPower w twoich działaniach reklamowych i sprzedażowych to nie odkładaj tej decyzji.

 

Skontaktuj się z nami i zleć nam usługę Google Ads. Wypełnij i wyślij poniższy formularz.